Bezplatná databáza programov

Počet programov: 23,495 | Dnes pridaných: 0
  • Pop DVD Ripper

    Vysoko rýchlostný ripovací nástroj z DVD do formátov VCD, SVCD, DivX a AVI. »
    Licencia: Shareware

  • Similarity

    Hľadá a odstraňuje duplicitné hudobné súbory (MP3, WMA) podľa obsahu, značky i podobnosti zvuku. »
    Licencia: Freeware

  • Mach5 Mailer

    Dokáže posielať e-mailové správy zákazníkom z akejkoľvek databázy. »
    Licencia: Freeware

Vyberte si kategóriu

Heroglyph V2

Autor: proDAD GmbH
Licencia: Demo
Veľkosť: 36,40 MB
Cena: 199 $
Počet stiahnutí: 1569
Dátum pridania: 2005-03-22
Aktualizácia: 2011-07-10

Kategória programu:

Audio a multimédia > Video nástroje

Operačný systém:

Win98, WinME, WinNT 3.x, WinXP, Windows2000, Windows2003

Krátky popis k programu Heroglyph:

Teraz máte možnosť stiahnuť si softvér Heroglyph vo verzií V2 od autora proDAD GmbH. Stiahnutie je samozrejme zadarmo, bez nejakých skrytých poplatkov. Popis programu Heroglyph je v anglickom jazyku, ale pod ním sa nachádza aj orientačný preklad v slovenskom jazyku. Ospravedlňujeme sa, ale tento preklad je značne nedokonalý. Bol totiž vytvorený automatickým prekladačom. Použili sme ho preto, aby aj ľudia, ktorí nemajú dobrú znalosť anglického jazyka mali predstavu na čo slúži softvér Heroglyph ..

Popis od autora programu - proDAD GmbH v anglickom jazyku:

Everything the editor's heart desires!
Exclusive fade-ins, subtitles, crawls also in 3D - Clever fade-ins with unique effects - professional credits - multimedia trailers created from a mixture of photos, videos and titles - impressive video walls with hundreds of parallel video sources - Visualising itineraries with moving objects on pathes - DVD-Menue-backgrounds

Plug-ins for (e.g.) Adobe Premiere V6.5 - Adobe Premier PRO from V1.0 - Adobe Premiere Elements from V1.0 - Canopus EDIUS from 2.5 - Canopus Let’s Edit and compatibles - Ulead Media Studio from V5 - Ulead Video studio from V6 - Sony Vegas from V4 (with optimised illustration compared to V1) - Pinnacle Liquid Edition (and compatibles) from V6
- versatile spectrum of usage as it is tailor-made to users with high demands for their own results.
Not always to the very last detail - but always limited to a point that does not allow complexity to rule over design and creativity. Therefore, suddenly anyone can achieve results that were, up until now, only seen on TV and at the cinema... - By forgoing the overall complex and time-consuming key frames trailers, route visualising and tricks for conjuring letters have gone from a dream to a playful reality for anyone. Groundbreaking assistants support you with the implementation of your trailers, routes and title dreams. - The field of application is uniquely advanced due to its HDV compatibility and Heroglyph’s smooth direct plug-in bonding in the most important currently available editing solutions. Give it a try... Free demoversion available!

Further infos:
http://www.heroglyph.com

Other proDAD products:
http://www.mediabooster.com : Video+Photo online
http://www.adorage.de : 8000+ Video effects library

Orientačný Slovenský preklad popisu programu:

Všetko editor srdce túži!


Exkluzívne fade-ins, titulky, prehľadáva aj v 3D - chytrá fade-ins s jedinečnými efektmi - profesionálne úvery - multimediálne prívesov vytvorené zo zmesi fotografie, videá a tituly - pôsobivé video steny so stovkami paralelné video zdrojov - Visualising trasy s pohybujúcimi sa predmetmi na pathes - DVD-ponuuka-pozadia Plug-inov pre (napr.) Adobe Premiere V6.5 - Adobe Premier PRO z V1.0 - Adobe Premiere prvky z V1.0 - Canopus EDIUS z 2,5 - Canopus poďme upraviť a compatibles - Ulead Media Studio z verzie V5 - Ulead Video studio z V6 - Sony Vegas z V4 (s optimalizované ilustrácie v porovnaní s V1) - Pinnacle kvapalné Edition (a compatibles) z V6 - všestranný spektrum použitia, pretože je šité na mieru pre užívateľov s vysokými požiadavkami na ich vlastné výsledky.


Nie vždy na poslednej detail - ale vždy obmedzené na bod, ktorý neumožňuje zložitosť pravidla nad a tvorivosťou. Preto náhle každý môže dosiahnuť výsledky, ktoré boli až teraz, len videl v Televízii a v kine... - zrieknutím sa celková komplexné a časovo kľúč rámy prípojných vozidiel, trasa visualising a triky na kúzelnícke listov išli od sna hravé realitou pre každého, kto. Revolučný asistenti podporovať vykonávanie prívesov, trasy a hlavy sny. -Oblasť použitia je jednoznačne rozšírené kvôli jej HDV zlučiteľnosť a Heroglyph na hladké priame plug-in lepenie v najdôležitejšie aktuálne k dispozícii úprav riešenia. Skúsiť to... Voľný Demoverzie k dispozícii!





Ďalšie informácie: http://www.heroglyph.com iných proDAD produktov: http://www.mediabooster.com: Video + fotografií online http://www.adorage.de: 8000 + Video účinky knižnica

Sťahujte tu: Heroglyph V2

Ak sa Vám nedarí stiahnuť tento program, prosím s kliknite sem a nahláste nefunkčný odkaz.


Podobné programy v tejto kategórií

Ultra MPEG to DVD Burner 1.6.8Novinka

Burn video DVD VCD SVCD disc from DVD VCD SVCD compatible MPEG files.

Orientačný preklad: Vypáliť video DVD VCD SVCD disk z DVD VCD SVCD kompatibilný MPEG súbory.

Licencia: Shareware | Veľkosť: 2.25 MB

Allok RM RMVB to AVI MPEG DVD Converter 3.6.0529Novinka

convert RM RMVB to AVI, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, MP4, FLV

Orientačný preklad: previesť RM RMVB do AVI, DivX, Xvid, MPEG1, MPEG2, VCD, SVCD, DVD, WMV, MP4, FLV

Licencia: Shareware | Veľkosť: 6.59 MB

Easy Video Downloader and Converter 1.0Novinka

Easy Video Downloader & Converter is a tool for downloading your favorite video

Orientačný preklad: Easy Video Downloader & Converter je nástroj pre sťahovanie svoje obľúbené video

Licencia: Shareware | Veľkosť: 5.62 MB

Accelerate DVD to iPhone Converter 3.7Novinka

Accelerate DVD to iPhone Converter

Orientačný preklad: Urýchliť DVD do iPhone konvertor

Licencia: Shareware | Veľkosť: 2.38 MB

VideoList Plus 5.0.1Novinka

DVD inventory database. Store all details of your collection. Customizable.

Orientačný preklad: DVD zásob databáza. Uložiť všetky podrobné informácie o kolekcii. Prispôsobiteľné.

Licencia: Demo | Veľkosť: 2.38 MB

Unprotect and Rip 2.14Novinka

Rip and backup DVD to all popular video formats

Orientačný preklad: Ripovanie a zálohovanie DVD do všetkých populárnych video formátov.

Licencia: Shareware | Veľkosť: 2.31 MB

Agile PSP DVD Video Kit 1.6Novinka

Allows you enjoy DVD movies, videos on your PSP, PS3.

Orientačný preklad: Umožňuje vám DVD filmy, video na vaše PSP, PS3.

Licencia: Shareware | Veľkosť: 14.25 MB

power dvd player 1.0Novinka

Is a freeware that can install codec and play dvd disc.

Orientačný preklad: Je freeware, ktorý môžete nainštalovať kodek a prehrať disk dvd.

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.73 MB

Gogo DVD To Zune Converter 1.2.6.6Novinka

Easy convert dvd to mp4 wmv zune format

Orientačný preklad: Ľahko previesť DVD do MP4 formátu wmv Zune

Licencia: Shareware | Veľkosť: 4.00 MB

Najsťahovanejšie programy