Bezplatná databáza programov

Počet programov: 23,495 | Dnes pridaných: 0
 • MobaPhoto

  Nástroj na zmenu veľkosti, orezávanie a upravovanie obrázkov i fotografií. Dokáže vytvárať tiež veľmi ľahko fotogalérie. »
  Licencia: Freeware

 • Interior Design Ideas Screensaver

  Šetrič obrazovky s tématikou interiéru. Obsahuje obývacie izby, spálne, kuchyne a jedálne. »
  Licencia: Freeware

 • A.S.C : Protect your privacy

  Chráňte si svoje súkromie a udržujte čistý systém s aplikáciou Action Surf Cool. »
  Licencia: Shareware

Vyberte si kategóriu

MPNews 5

Autor: MessagePixels LLC
Licencia: Shareware
Veľkosť: 9.14 MB
Cena: 49 $
Počet stiahnutí: 1231
Dátum pridania: 2007-11-05
Aktualizácia: 2011-05-17

Kategória programu:

Servery > Spravodajský server

Operačný systém:

WinXP, Windows2003, Windows Vista Starter, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Business, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Ultimate

Krátky popis k programu MPNews:

Teraz máte možnosť stiahnuť si softvér MPNews vo verzií 5 od autora MessagePixels LLC. Stiahnutie je samozrejme zadarmo, bez nejakých skrytých poplatkov. Popis programu MPNews je v anglickom jazyku, ale pod ním sa nachádza aj orientačný preklad v slovenskom jazyku. Ospravedlňujeme sa, ale tento preklad je značne nedokonalý. Bol totiž vytvorený automatickým prekladačom. Použili sme ho preto, aby aj ľudia, ktorí nemajú dobrú znalosť anglického jazyka mali predstavu na čo slúži softvér MPNews ..

Popis od autora programu - MessagePixels LLC v anglickom jazyku:

Connect with your customers through Web forums, newsreaders, RSS, blogs, and more with MessagePixels MPNews. Affordable, easy to maintain, and simple to integrate with other systems, MPNews provides a single platform for effective customer communications.

MPNews provides a secure, unified platform to seamlessly integrate with your other Web sites and systems. All of your communications look the same, without the need to redesign websites. The customer is not forced to remember multiple passwords or login several times across several web pages. Every message is stored only once, but may be read and replied to with any of these interfaces.

This makes MPNews very efficient to setup and maintain. With a hosted service or single server installed at your location, you have access to all of these features. MPNews is managed with a simple Web-based administration interface, so you can set up your server from the office or while on the move with only a web browser.

Orientačný Slovenský preklad popisu programu:

Spojte sa so svojimi zákazníkmi prostredníctvom webového fóra, čítačky noviniek, RSS, blogy a ďalšie s MessagePixels MPNews. Cenovo dostupné, ľahko sa udržuje a jednoducho integrovať s inými systémami, MPNews poskytuje jednotnú platformu pre efektívnu komunikáciu so zákazníkmi. MPNews poskytuje bezpečný, jednotnú platformu pre jednoduchú integráciu s ďalšími weby a systémov. Všetky vaše komunikácie vyzerať rovnako, bez nutnosti redesign webových stránok. Zákazník nie je nútený pamätať si viac hesiel alebo sa prihláste niekoľkokrát na niekoľko webových stránok. Každá správa je uložená len raz, ale môžu byť čítané a ich odpovede na niektorú z týchto rozhraní. Toto robí MPNews veľmi efektívny pre nastavenie a údržbu. S hostovanú službu alebo jeden server nainštalovaný vo vašom mieste, budete mať prístup ku všetkým z týchto funkcií. MPNews je riadená pomocou jednoduchého on-line administračné rozhranie, takže si môžete nastaviť svoj server z kancelárie alebo na cestách s len webový prehliadač.

Sťahujte tu: MPNews 5

Ak sa Vám nedarí stiahnuť tento program, prosím s kliknite sem a nahláste nefunkčný odkaz.


Podobné programy v tejto kategórií

MPNews 5Novinka

Connect with your customers thru Web forums, blogs, and newsreaders with MPNews

Orientačný preklad: Spojenie so zákazníkmi prostredníctvom webových fór, blogov a čítačky noviniek s MPNews

Licencia: Shareware | Veľkosť: 9.14 MB

Rss Aggregator Reader 1.8Novinka

Rss Aggregator allows users to view content from specified sources (RSS feeds).

Orientačný preklad: RSS agregátor umožňuje používateľom zobraziť obsah z špecifikované zdrojov (informačné kanály RSS).

Licencia: Freeware | Veľkosť: 0.71 MB

Najsťahovanejšie programy